O nas

Firma Rogofarm specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej cieląt. Oferujemy bydło przeznaczone do dalszego chowu. Posiadamy ponad 30 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dopasowywać ofertę do potrzeb i wymagań Klientów. Współpracujemy z wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą oraz posiadamy dobrze rozwinięta sieć skupów na terenie kraju która pozwala nam organizować w szybkim czasie większe partie cieląt danej kategorii wagowej oraz gatunku co przekłada się na wysoką zdrowotności oraz najwyższą jakość usług.

Działamy na terenie całego kraju obsługując zarówno mniejsze gospodarstwa, jak i duże przedsiębiorstwa. Zapewniamy stałe dostawy oraz bezpieczny transport najlepszych cieląt bezpośrednio do odbiorcy. Zależy nam na tym, aby zakupione u nas byczki oraz jałówki bez żadnych problemów zdrowotnych trafiały do odbiorców, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do odpowiedniego transportu i przetrzymania zwierząt.

Cielaki mięsne oraz czarno-białe kupowane są pod nadzorem weterynaryjnym, a przede wszystkim z gospodarstw przechodzących cykliczne kontrole jakości, co gwarantuje ich bardzo dobrą kondycję mięsną oraz zdrowotną. Wiemy, że cielęta wymagają profesjonalnej opieki, aby nie zostały narażone na żadne zakażenia i choroby. Dlatego ogromne znaczenie ma dla nas kwestia umiejętnego obchodzenia się ze zwierzętami.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do rolników indywidualnych, jak też firm (również eksportowych) działających w sektorze rolnictwa. Nasza oferta obejmuje sprzedaż hurtową oraz pojedynczych sztuk bydła. Dzięki dbałości o jakość i zdrowie zwierząt oraz dobrej relacji z naszymi odbiorcami, grono naszych partnerów biznesowych stale się powiększa.

W czym się specjalizujemy?
Firma Rogofarm specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej cieląt. Oferujemy zwierzęta przeznaczone do dalszego chowu. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dopasowywać ofertę do potrzeb i wymagań Klientów.
o firmie
Sprzedaż cieląt
Oferujemy na sprzedaż najwyższej jakości cielęta typu MM, NCB oraz HF, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych hodowli. Zwierzęta, które dostarczamy, charakteryzują się naturalnym i niezwykle szybkim przyrostem.
oferta
Sprawdź naszą galerię
Nasze byczki oraz cielaki na sprzedaż to wyselekcjonowane sztuki charakteryzujące się doskonałą zdrowotnością i szybkim przyrostem. Gwarantujemy ich bezpieczny transport bezpośrednio do gospodarstwa.
galeria
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.