Wiedza i wieloletnie doświadczenie

Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować naszą ofertę do potrzeb i wymagań Klienta.

zdjęcie krów
Więcej w dziale o nas
zdjęcie krów
Codzienne dostawy

Zapewniamy stałe dostawy najwyższej jakości zwierząt oraz transport bezpośrednio do odbiorcy.

Więcej w dziale o nas
Najwyższa jakość usług

Współpracujemy z wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą, co gwarantuje najwyższą jakość naszych usług.

Nasze punkty obrotu zwierzętami znajdują się na terenie województwa mazowieckiego oraz wielkopolskiego, ale nasze usługi kierujemy do gospodarstw z całej Polski zapewniając bezpośrednie, bezpieczne dostawy zwierząt.

Z naszych usług korzystają zarówno mali przedsiębiorcy, jak też duże firmy.

zdjęcie krów
W czym się specjalizujemy?
Firma Rogofarm specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej cieląt. Oferujemy zwierzęta przeznaczone do dalszego chowu. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dopasowywać ofertę do potrzeb i wymagań Klientów.
o firmie
Sprzedaż cieląt
Oferujemy na sprzedaż najwyższej jakości cielęta typu MM, NCB oraz HF, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych hodowli. Zwierzęta, które dostarczamy, charakteryzują się naturalnym i niezwykle szybkim przyrostem.
oferta
Sprawdź naszą galerię
Nasze byczki oraz cielaki na sprzedaż to wyselekcjonowane sztuki charakteryzujące się doskonałą zdrowotnością i szybkim przyrostem. Gwarantujemy ich bezpieczny transport bezpośrednio do gospodarstwa.
galeria

Sprzedaż cieląt

Specjalnością naszej firmy jest sprzedaż cieląt. Oferujemy cielęta na sprzedaż typu MM, NCB oraz HF. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi hodowlami. Tym samym nasze cielęta na sprzedaż są zdrowe, mają dobrą odporność, są w dobrej kondycji i mają prawidłową masę, a do tego odznaczają się wysokimi przyrostami.Zawsze dbamy o to, by wszystkie cielęta na sprzedaż miały aktualne, niezbędne badania weterynaryjne. Sprzedaż cieląt obejmuje zarówno jałoszki, jak i byczki, przy czym zawsze sprzedaż byczków odbywa się pod kontrolą weterynaryjną. Cielęta na sprzedaż są dostępne w sprzedaży hurtowej i detalicznej – realizując sprzedaż cieląt obsługujemy zarówno mniejsze gospodarstwa rolników indywidualnych, jak i duże przedsiębiorstwa z sektoru rolnictwa.

zdjęcie krów
zdjęcie krów
Transport cieląt

Zapewniamy możliwość przeprowadzenia osobistej selekcji zwierząt pod kątem indywidualnych potrzeb i preferencji. Oferujemy też fachowe doradztwo przy wyborze zwierząt, ponieważ sprzedaż cieląt to dziedzina, w której mamy ogromne doświadczenie. Naszą ofertę uzupełnia transport cieląt bezpośrednio do gospodarstwa, co jest wygodnym rozwiązaniem dla klientów, a do tego zapewnia komfort zwierzętom, ponieważ dbamy o zachowanie wszystkich standardów w zakresie warunków przewozu zwierzątKompleksowa obsługa, która obejmuje sprzedaż cieląt, doradztwo i transport, a także atrakcyjne ceny i terminy płatności sprawiają, że mamy wielu stałych klientów z całego kraju, którzy od lat korzystają z naszej oferty.

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.