Galeria

Nasze cielaki na sprzedaż to wyselekcjonowane sztuki charakteryzujące się doskonałą zdrowotnością i szybkim przyrostem. Gwarantujemy ich bezpieczny transport bezpośrednio do gospodarstwa.

W czym się specjalizujemy?
Firma Rogofarm specjalizuje się w skupie oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej cieląt. Oferujemy zwierzęta przeznaczone do dalszego chowu. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia w branży, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio dopasowywać ofertę do potrzeb i wymagań Klientów.
o firmie
Sprzedaż cieląt
Oferujemy na sprzedaż najwyższej jakości cielęta typu MM, NCB oraz HF, pochodzące wyłącznie ze sprawdzonych hodowli. Zwierzęta, które dostarczamy, charakteryzują się naturalnym i niezwykle szybkim przyrostem.
oferta
Sprawdź naszą galerię
Nasze byczki oraz cielaki na sprzedaż to wyselekcjonowane sztuki charakteryzujące się doskonałą zdrowotnością i szybkim przyrostem. Gwarantujemy ich bezpieczny transport bezpośrednio do gospodarstwa.
galeria
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.